vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DICOTA DataDesk Media

Kalkulačka splátek CETELEM
16254 Kč s DPH

13433 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
střední do 15,6"
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: N20668A
Výrobce: DICOTA
Záruka: 24 měsíců
DICOTA DataDesk Media
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přenosný prezentační kufr pro notebooky velikosti 7” až 15” a projektory Kindermann, Toshiba a Acer! Tato mobilní kancelář umožní Vašim zákazníkům vždy představit profesionální prezentaci.

Mobilní příslušenství je dokonale chráněno díky hliníkové konstrukci se stranami z extrémně lehkého a odolného materiálu „Con-Pearl". DataDesk Media je uzamykatelný včetně 2 klíčů ve vybavení. Vnitřní skořepina je z vylisovaných ABS komponentů a umístíte do nich notebooky do velikosti 15".
Doplňkové nastavitelné zarážky drží subnotebooky a netbooky velikostí 7" až 11" bez hnutí. Regulovatelný hliníkový panel pro projektory (210 x 200 x 70 mm) může být zvýšen nebo snížen dle potřeby pro následující projektory: Kindermann KXD 60, Toshiba p9 a Acer PD323 (ostatní projektory na vyžádání). Projektor je držen na místě díky 2 nastavitelným suchým zipům 3M.

2 různé adaptéry (2 x Euro 8 a 2 x Euro 8 s ochranným kontaktem- kabel IBM/ Compaq) se postará o to, že můžete použít notebooky od různých výrobců. Kabel 3D USB (přechod z USB A na USB B) je přiložen. Zdroje od notebooku nebo projektoru jsou zapojeny do zásuvky 220V/230V IEC, která je na vnější straně kufru. Úložné místo pro příslušenství a dokumenty je umístěné v příslušném oddělení ve víku a v podstavě kufru. Jedno z nich je také uzamykatelné číselným zámkem.

Vybavení:
Mimořádně odolný materiál; vnější zásuvka 220V/230V IEC; dodávka včetně kabelu 3D USB (přechod z USB A na USB B); uzamykatelný, 2 klíče ve vybavení; nastavitelný hliníkový panel pro projektor; pro projektory Kindermann KXD 60, Toshiba p9 a Acer PD323 (ostatní projektory na vyžádání); pásek k uchycení notebooku s individuálně nastavitelnými cvočky k zajištění subnotebooků a notebooků; přídavný popruh pro zvýšení ochrany při přepravě; 2 rozdílné adaptéry pro nejběžnější notebooky velikosti 7" až 15" (2 x Euro 8, 2 x Euro 8 s ochranným kontaktem - kabel IBM/ Compaq); možnost použití originálních zdrojových jednotek; přihrádky ve víku kufru- jedna z nich s číselným zámkem.

Specifikace
* Materiál: hliník/ABS synthetics/Conpearl
* Hmotnost: 5,3 kg
* Rozměry: 600 x 420 x 150 mm
* Pro notebooky do velikosti: 355 x 310 x 45 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DICOTA DataDesk Media
Diskuze k produktu: dicota-datadesk-media není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.