vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dicota DataDesk pro tiskárnu HP 100 - černá

Kalkulačka splátek CETELEM
16429 Kč s DPH

13578 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: D30408
Výrobce: DICOTA
Záruka: 24 měsíců
Dicota DataDesk pro tiskárnu HP 100 - černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Profesionální, přenosná mobilní kancelář pro notebook a tiskárnu.

Váš počítač a ostatní vybavení je optimálně chráněno hliníkovou konstrukcí a bočnicemi vyrobenými z extrémně lehkého a nerozbitného materiálu „Conpearl". Navíc DataDesk 100 je uzamykatelný a 2 klíče jsou v základním vybavení. Vnitřní úchyty pro Váš hardware jsou vyrobeny z tepelně formovaných ABS částí. Notebook pevně uchytíte díky 3M duálnímu zámku a syntetickým přezkám. Pro tiskárnu najdete přesně určené místo i ideální využití. Stačí otevřít kufr a rovnou můžete pracovat!
Notebook a tiskárna jsou důmyslně propojeny kabely v nižší části kufru. Přísun papíru do tiskárny probíhá pod notebookem, takže se zabrání deformaci papíru. Dvě různé spojky umožňují připojení notebooků od různých výrobců (do 365 x 315 x 45 mm). Díky externě zabudované zásuvce můžete jednoduše napájet Váš notebook a tiskárnu přes zásuvku na 220 V. A samozřejmostí je prostor na drobné mobilní příslušenství vestavěný pod vrchním víkem kufru.

Specifikace
* Barva: černá
* Materiál: hliník/ABS synthetics/Conpearl
* Hmotnost: 5,3 kg
* Rozměry: 600 x 470 x 150 mm
* Pro notebooky do velikosti: 365 x 315 x 45.0 mm
* Pro tiskárny: HP 100


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dicota DataDesk pro tiskárnu HP 100 - černá
Diskuze k produktu: dicota-datadesk-pro-tiskarnu-hp-100-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.