vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DICOTA Kufr na NTB a tiskárnu HP 100 DataDesk 15,4"

Kalkulačka splátek CETELEM
22490 Kč s DPH

18587 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: DICOTA
DICOTA Kufr na NTB a tiskárnu HP 100 DataDesk 15,4"
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Profesionální, přenosná mobilní kancelář pro notebook a tiskárnu.

Váš počítač a ostatní vybavení je optimálně chráněno hliníkovou konstrukcí a bočnicemi vyrobenými z extrémně lehkého a nerozbitného materiálu „Conpearl".
Navíc DataDesk 100 je uzamykatelný a 2 klíče jsou v základním vybavení. Vnitřní úchyty pro Váš hardware jsou vyrobeny z tepelně formovaných ABS částí.
Notebook pevně uchytíte díky 3M duálnímu zámku a syntetickým přezkám. Pro tiskárnu najdete přesně určené místo i ideální využití. Stačí otevřít kufr a rovnou můžete pracovat!
Notebook a tiskárna jsou důmyslně propojeny kabely v nižší části kufru. Přísun papíru do tiskárny probíhá pod notebookem, takže se zabrání deformaci papíru.
Dvě různé spojky umožňují připojení notebooků od různých výrobců (do 365 x 315 x 45 mm). Díky externě zabudované zásuvce můžete jednoduše napájet Váš notebook a tiskárnu přes zásuvku na 220 V.
A samozřejmostí je prostor na drobné mobilní příslušenství vestavěný pod vrchním víkem kufru.

Specifikace
- Barva: černá
- Materiál: hliník/ABS synthetics/Conpearl
- Hmotnost: 5,3 kg
- Rozměry: 600 x 470 x 150 mm
- Pro notebooky do velikosti: 365 x 315 x 45.0 mm, 14" - 15,4"
- Pro tiskárny: HP 100


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DICOTA Kufr na NTB a tiskárnu HP 100 DataDesk 15,4"
Diskuze k produktu: dicota-kufr-na-ntb-a-tiskarnu-hp-100-datadesk-154 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.