vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DICOTA Kufr na NTB a tiskárnu HP 100 DataSmart compact 15,6", černá

Kalkulačka splátek CETELEM
20816 Kč s DPH

17203 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: DICOTA
DICOTA Kufr na NTB a tiskárnu HP 100 DataSmart compact 15...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dicota DataSmart Compact 10.8"-15.6'' pro HP OJ100 - černá Extrémně pevný kufr DataSmart Compact pro práci s notebookem a tiskárnou.

Váš počítač a ostatní vybavení je optimálně chráněno hliníkovou konstrukcí a bočnicemi vyrobenými z extrémně lehkého a nerozbitného materiálu „Conpearl".
Navíc DataDesk 100 je uzamykatelný a 2 klíče jsou v základním vybavení. Vnitřní úchyty pro Váš hardware jsou vyrobeny z tepelně formovaných ABS částí.
Notebook pevně uchytíte díky 3M duálnímu zámku a syntetickým přezkám. Pro tiskárnu najdete přesně určené místo i ideální využití. Stačí otevřít kufr a rovnou můžete pracovat!
Notebook a tiskárna jsou důmyslně propojeny kabely v nižší části kufru. Přísun papíru do tiskárny probíhá pod notebookem, takže se zabrání deformaci papíru.

Napájení přes vnější zásuvku na 220 V
Uzamykatelný kufr - 2 klíče v základním vybavení
Spojky pro připojení notebooků 10,8"-15,6"
Použití originálního zdroje od notebooku
Prostor na příslušenství pod vrchním víkem kufru
Barva: černá
Materiál: hliník/ABS
Hmotnost: 4,8 kg
Rozměry: 500 x 420 x 150 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DICOTA Kufr na NTB a tiskárnu HP 100 DataSmart compact 15,6", černá
Diskuze k produktu: dicota-kufr-na-ntb-a-tiskarnu-hp-100-datasmart-compact-156-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.