vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Digitální videokamera Panasonic HC-V270 - červená

Kalkulačka splátek CETELEM
6953 Kč s DPH

5746 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: PANASONIC
Váha: 0,65
Digitální videokamera Panasonic HC-V270 - červená
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Videokamera PANASONIC HC-V270 disponuje výklopným dotykovým displejem s úhlopříčkou 2,7" a rozlišením přesahujícím 0,23 megapixelu, objektivem s 50 x optickým zoomem, který lze rozšířit díky inteligentní funkci zoomu až na 90násobné přiblížení a to bez výrazné ztráty na kvalitě obrazu. Na kvalitě i ostrosti pořízených snímků a videosekvencí se podílí jak světelný objektiv (f/1,8-4,2), který pracuje v ohniscích 28-1740 mm, či nový BSI MOS snímač, tak také výkonná 5osá stabilizace Hybrid O.I.S. O co nejmenší množství nežádoucího obrazového šumu, které se nejčastěji projevuje za špatných světelných podmínek, se tu stará procesor Crystal Engine Pro.

Vlastnosti videokamery: progresivní záznam Full HD 1080/50p efektové filtry
HDMI výstup, analogové vstupy
Funkce Level Shot - automaticky rozpozná a opraví sklon zachycených obrázků. připojení externího disku a přímé kopírování na něj bez použití PC (propojit kameru s externí vypalovačkou nebo počítačem je možné pomocí klasického USB 2.0 rozhraní)
Wi-Fi (možnost bezdrátově ovládat videokameru za pomoci chytrých zařízení s iOS či Androidem / smartphone, tablet). Pro vzdálenou komunikaci s chytrými mobilními telefony a tablety je zapotřebí stáhnout a nainstalovat bezplatnou aplikaci "Panasonic Image App"
NFC (Near Field Communication) pro snadné propojení videokamery pouhým dotykem s chytrým zařízením, které nabízí tutéž vlastnost.
Funkce „Chůvička“ - umožňuje kontrolovat dítě spící v jiné místnosti přes smartphone. Na dítě můžete přímo mluvit nebo je vám v případě detekce dětského pláče zaslána zpráva na mobil. V době vaší nepřítomnosti může kamera sledovat pohyb v dané místnosti.

Obsah balení:
Panasonic HC-V270
Akumulátor Li-Ion 1940 mAh (VW-VBT190)
Napájecí adaptér
HDMI kabel s mini konektorem
USB kabel software / HD Writer LE 3.0
Rozměry (Š x V x H): 53 x 59 x 116 mm
Hmotnost: 216 g (bez baterie)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Digitální videokamera Panasonic HC-V270 - červená
Diskuze k produktu: digitalni-videokamera-panasonic-hcv270-cervena není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.