vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, Bis zu 20km, Singlemode, LC Simplex Buchse 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1433 Kč s DPH

1184 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DN-81004
Výrobce: Digitus
Váha: 0,04
Záruka: 23 měsíců
DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, Bis zu 20km, Single...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
The plug and play fiber connection

Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) module
Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed
High quality and excellent reliability
1.25 Gbps Maximum Data Rate
Compliant to IEEE 802.3z Gigabit Standard
Class 1 laser product compliant with EN 60825-1
Easy plug-and-play installation
MSA (Multi Source Agreement) compliant
Hot pluggable
Connector: 1x LC Simplex
Wavelength: Tx 1550nm / Rx 1310nm
Transmission Power: Minimum -5 dBm, Maximum 0 dBm
Sensitivity receiving power: minimum -24 dBm
For a Distance of up to 20km
Suitable for 09/125µm Singlemode Fiber Cables
Safe fast-locking mechanism
3.3V power supply
Suitable Module for Opposite Side: DN-81003

Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, Bis zu 20km, Singlemode, LC Simplex Buchse 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm
Diskuze k produktu: digitus-125-gbps-bidi-wdm-sfp-modul-bis-zu-20km-singlemode-lc-simplex-buchse-1000baselx-tx1550nm-rx1310nm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.