vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
839 Kč s DPH

693 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DN-81002
Výrobce: Digitus
Váha: 0,04
Záruka: 23 měsíců
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm

The Plug and Play Fiber Connection

mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module
Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed
High quality and excellent reliability
1.25 Gbps Maximum Data Rate
Compliant to IEEE 802.3z Gigabit Standard
Class 1 Laser product compliant with EN 60825-1
Easy Plug and Play Installation
MSA (Multi Source Agreement) compliant
Hot pluggable
Connector: 1x LC Simplex
Wavelength: Tx 1310nm / Rx 1550nm
Transmission Power: Minimum -5 dBm, Maximum 0 dBm
Sensitivity Receiving Power: Minimum -24 dBm
For a Distance of up to 20km
Suitable for 09/125µm Singlemode Fiber Cables
Safe fast-locking mechanism
3.3V Power Supply
Suitable Module for Opposite Side: DN-81004

Package Content
SFP Module

Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm
Diskuze k produktu: digitus-125-gbps-sfp-module-up-to-80km-singlemode-lc-duplex-connector-1000baselx-1550nm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.