vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 2m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
277 Kč s DPH

229 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DK-2931-02
Výrobce: Digitus
Váha: 0,1
Záruka: 23 měsíců
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode, OS1...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 2m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2E9/125µ
Fiber class: OS1
Mode: Singlemode
Color cable: yellow
Boot: single-color
Fiber diameter: 9/125µ
Length: 2 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 2m
Diskuze k produktu: digitus-fiber-optic-patch-cord-lc-to-st-singlemode-os1-09-125-duplex-2m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.