vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 1m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
206 Kč s DPH

170 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DK-2622-01
Výrobce: Digitus
Váha: 0,05
Záruka: 23 měsíců
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode, OM1,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: SC
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2G62,5/125µ
Fiber class: OM1
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: two-color
Fiber diameter: 62,5/125µ
Length: 1 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.




Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 1m
Diskuze k produktu: digitus-fiber-optic-patch-cord-sc-to-sc-multimode-om1-625-125-duplex-length-1m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.