vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC to SC, 9/125 µ, Duplex 5 m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1354 Kč s DPH

1119 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AL-9E2000SC-05I
Výrobce: Digitus
Váha: 0,07
Záruka: 23 měsíců
Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC to SC, 9/125 µ,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to SC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m

Cost reduction by verifiable quality and high performance

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Single packed with test-report
Connector 1: E2000 (APC)
Connector 2: SC-Duplex (PC)
Cable type: I-VH 2E9/125µ
Fiber class: OS1
Mode: Singlemode
Color cable: yellow
Boot: single-color
Fiber diameter: 9/125µ
Length: 5 m
Packaging: Polybag


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC to SC, 9/125 µ, Duplex 5 m
Diskuze k produktu: digitus-fiber-optic-patch-e2000-8-apc-to-sc-9-125-duplex-5-m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.