vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Digitus Fiber Optic Patch, ST to ST,Multimode 62,5/125 µ, Duplex, 1m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
146 Kč s DPH

121 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AL-6STST-01I
Výrobce: Digitus
Váha: 0,8
Záruka: 23 měsíců
Digitus Fiber Optic Patch, ST to ST,Multimode 62,5/125 µ,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Fiber Optic Patch Cable, ST to ST,
Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 1M

ST auf ST, Multimode, duplex, 62,5/125µm

-ST / ST Connector
- Halogenfree cable 62,5/125µ fiber
- Up to 1 Gbit Ethernet, fibre class OM 1
- Two color Boot (for Multmode)
- Individually packaged, with test report


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Digitus Fiber Optic Patch, ST to ST,Multimode 62,5/125 µ, Duplex, 1m
Diskuze k produktu: digitus-fiber-optic-patch-st-to-stmultimode-625-125-duplex-1m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.