vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Konvertor Gigabit Ethernet Media Digitus SC / RJ45

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
841 Kč s DPH

695 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DN-82021-1
Výrobce: Digitus
Váha: 0,45
Záruka: 23 měsíců
Konvertor Gigabit Ethernet Media Digitus SC / RJ45
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: optické vlákno, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 95 mm; Čistá hmotnost: 200 g, wavelength: 1310nm, Automatické vyjednávání, režim poloviční duplex, režim plný duplex


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Konvertor Gigabit Ethernet Media Digitus SC / RJ45
Diskuze k produktu: digitus-media-converter-singlemode-10-100basetx-to-100basefx-incl-psu-sc-connector-up-to-20km není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.