vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
632 Kč s DPH

522 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DN-81000
Výrobce: Digitus
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseSX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno, Hot Pluggable, wavelength: 850nm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
Diskuze k produktu: digitus-professional-mini-gbic-sfp-module-125-gbps-055km není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.