vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DIGITUS Professional colored pigtails, SC OS2 09/125 µ, Simplex

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
366 Kč s DPH

302 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DK-29221-02
Výrobce: Digitus
Záruka: 23 měsíců
DIGITUS Professional colored pigtails, SC OS2 09/125 µ, S...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: pigtail; Typ konektoru 1: SC simplex; Typ konektoru 2: N/A; Maximální rychlost přenosu: N/A; Doplňující informace: Simplex OS2, 09/125 µ 2 m; Barva: bílá, fialová, tyrkysová, Černá , červená, růžová, oranžová , šedá, zelená, žlutá, Hnědá, Černá , 12 colours


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DIGITUS Professional colored pigtails, SC OS2 09/125 µ, Simplex
Diskuze k produktu: digitus-sc-fiber-pigtail-loosebuffer09-125-os1-2m-12-ks není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.