vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DJI kvadrokoptéra - dron, Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera

Kalkulačka splátek CETELEM
13245 Kč s DPH

10946 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DJI0326
Výrobce: DJI
Záruka: 24 měsíců
DJI kvadrokoptéra - dron, Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Staňte se režisérem a kameramanem svých vlastních zážitků, dejte kameře křídla a vstupte s námi do budoucnosti.

Základní rozdíly mezi Phantom 3 Standard a Advanced/Professional:
Chybějící VPS funkce - poziční systém, snímající povrch pod sebou pomocí optického čidla a ultrazvukového čidla. Umožňuje létání bez GPS signálu, například v uzavřených prostorách.
Chybějící Lightbridge pro digitální přenos obrazu, pouze analogový přenos obrazu do 500m ve volném terénu.
Maximální letová výška 120m.

Vezměte do ruky vysílač, přidejte plyn a začněte vytvářet svůj svět, svůj film...
Phantom 3 je kompletní sestava DJI, navržený k vysokému výkonu ale přitom je lehký a flexibilní aby mohl poskytnout stabilitu, kterou potřebujete pro vytvoření dokonalých záběrů a fotografií. Všechny nejnovější letecké technologie zahrnuté do jediného systému připraveného k letu, který vás dostane do nebe během několika minut.

Phantom 3 je kompletní platforma pro leteckou fotografii a video, která je „připravená k letu rovnou z krabice“. Je vybavena palubní kamerou s objektivem o ohniskové délce 20 mm s tříosým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 12 mp snímky a stabilní videozáznam až 2,7K (1520p).
Pokročilý řídící systém činí Phantom 3 stabilním a snadno ovladatelným při létání pod střechou i širou oblohou. Stejně jako všechny řídící letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na místo vzletu, pokud dojde ke ztrátě řídícího signálu nebo poklesu napětí napájecího akumulátoru.
Phantom 3 umožňuje maximální rychlost letu až 16 m/s a maximální dobu letu až 25 minut při použití plně nabitého Inteligentního pohonného akumulátoru 4480 mAh.

PHANTOM 3
Základem draku modelu je kompaktní skořepinový výlisek z odolného plastu, který nese motory, řídící elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháněn čtyřmi novými střídavými motory, pro napájení slouží čtyřčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorem zbývající kapacity, který se ukládá do schránky ve středu modelu. Pro signalizaci provozních stavů slouží tříbarevný LED indikátor s vysokou svítivostí. Výbornou "čitelnost" polohy modelu zajišťují LED světla s vysokou svítivostí na spodní straně ramen - zadní ramena blikají zeleně, nebo žlutě (dle vybraného letového režimu). Přistávací zařízení tvoří dvojice plastových profilů, která nese také přijímačovou anténu. Kamera DJI je již z výroby zabudovaná a ke zprovoznění modelu je nutné pouze stáhnou do chytrého telefonu aplikaci DJI GO.

Řídící jednotka může pracovat ve třech letových režimech, které umožňují plně přizpůsobit chování modelu vašim požadavkům:

P-režim:
Bezpečný pro létání. V tomto režimu má Phantom 3 silný GPS signál. Při létání venku to znamená, že byla zaznamenána poloha místa vzletu, takže je možný automatický návrat v případě ztráty řídícího signálu.

V P režimu jsou možné dva stavy:
P-GPS: GPS pracuje nejlépe pod širou oblohou na otevřeném prostranství; Phantom 3 používá GPS pro přesné visení na místě, je-li GPS signál dostatečně silný.
P-ATTI: není-li k dispozici GPS, model používá pro udržení polohy pouze barometrický výškoměr, takže přesně stabilizována je pouze výška.

A-režim
Režim, ve kterém není funkční GPS. Model využívá pouze barometrického čidla pro udržování výšky. Pokud je správně zapsán bod vzletu, model se při ztrátě řídícího signálu vrátí na místo vzletu.

F-režim
Režim IOC, ve ktrém jsou využívány tři letové funkce
Course Lock (CL)
Home Lock (HL)*
Bod zájmu (POI)*
Follow My*
* Tyto režimy budou zpřístupněny v budoucnosti

Samozřejmostí u Phantom 3 je návrat na místo vzletu, který nastane v těchto případech:
stisknutí tlačítka pro automatický návrat
nízké napětí baterie
ztráta řídícího signálu

O napájení modelu se stará plně integrovaný inteligentní akumulátor, který napájí váš Phantom 3 energií a spravuje se prakticky sám.
Za letu je v reálném čase zobrazena hladina zbývající energie, víte tak jak dlouho ještě můžete pokračovat v letu. Pokročilé algoritmy vypočítávají na základě vzdálenosti vašeho letounu návratový čas a systém vás informuje kdy byste měli letět zpět.
Akumulátor informuje o napětí každého článku, celkovém počtu nabíjecích a vybíjecích cyklů a celkové kondici a aktuálním stavu akumulátoru. To vše napomáhá udržet váš Phantom 3 ve vzduchu a letuschopný pro nadcházející roky.

Mobilní aplikace DJI GO
S mobilní aplikací můžete převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Vše od manuálního nastavení parametrů kamery po letovou telemetrii i automatický vzlet a přistání je jen otázkou dotyku prstem.
Brzy také s více funkcemi a aktualizacemi. Aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem OS (8,0 a vyšší), nebo Android (4,1,2 a vyšší).
Pomocí chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací máte možnost ovládat Váš model, nastavovat jednotlivé parametry, upgradovat firmware. Je k dispozici online náhled v reálném čase v HD kvalitě (rozlišení 720p).

Vysílač
Maximální dosah vysílače dodávaného pro ovládání Phantom 3 podle GPS polohy je v režimu CE max. 500 m v otevřeném terenénu, v režimu FCC max. 1000 m v otevřeném terénu. Kromě samotného řízení vysílač umožňuje také aktivovat funkci automatického návratu na místo vzletu pomocí vypínače S2. Další ovládací prvky slouží pro ovládání závěsu kamery.
Součástí modelu a vysílače je videopřenosová souprava WiFi 2,4 GHz, která umožňuje sledovat obraz z kamery na displeji mobilního telefonu v reálném čase. Obslužná aplikace umožňuje také nastavovat parametry kamery. Napájecí LiPo akumulátor vysílače má maximální dobu provozu cca 4 hodiny a je možné jej dobíjet bez vyjmutí z vysílače pomocí Micro USB.

Závěs a UHD kamera
Výsledkem několikaleté práce DJI v oblasti stabilizace záběrů je závěs kamery, který vám poskytne plynulý a stabilní záběr v jakýchkoliv letových podmínkách.
Natáčejte až v rozlišení 2,7K (1520p), nebo pořizujte 12 megapixelové snímky s kamerou Phantom 3. Objektiv sestávající z 9 optických členů (včetně asférického) v 9 skupinách poskytuje skvělý obraz, zatímco podpora formátu Adobe DNG RAW vám umožňuje z každého záběru vytvořit umělecké dílo.
Záznam je ukládán na 8Gb micro SD kartu, která je součástí balení (max. velikost micro SD karty je 64Gb, rychlost zápisu Class 10 nebo UHS-1)

Video: 1520p při 30 snímků/sek.
Fotografie: 12 Mpx
Optika: 9 optických členů v 9 skupinách, včetně asférického členu
CMOS senzor 1/2.3"
zorný úhel 94°
Tří-osý závěs

Obsah balení:
Phantom 3
3-osý závěs s Ultra HD kamerou
micro SD karta 8Gb
Vysílač vč. držáku pro mobilní telefon
1x pohonný akumulátor 4480 mAh
4x sada vrtulí
Síťový nabíječ pro pohonnou baterii a vysílač
Drobné příslušenství
Český manuál

Letoun:
Hmotnost (včetně akumulátoru): 1216 g
Max. rychlost stoupání: 5 m/s
Max. rychlost klesání: 3 m/s
Maximální rychlost: 16 m/s (ATTI mód, bezvětří)
Max. dostupná výška: 120 m
Maximální letový čas: Přibližně 25 minut
Provozní teplota: 0°C až 40°C
Navigační systém: Vestavěná GPS

Stabilizovaný závěs:
Rozsah pro ovládání: Klopení -90° až +30°
Přesnost ovládání: ±0.02°

Kamera:
Senzor: 1/2.3” - 12 Megapixelů
Objektiv: Zorný úhel 94°, ohnisková vzdálenost 20 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.8
Rozsah ISO: 100-3200 (video) 100-1600 (foto)
Rychlost závěrky: 8s -1/8000s
Maximální rozlišení záběru: 4000 x 3000
Fotografické módy:
• Jeden snímek
• Sériové snímání: 3/5/7 snímků
• Bracketing (AEB): 3/5 snímků
• Bracketing s odstupem 0.7EV
• Časosběr
Video módy:
• UHD: 2.7K: 2704 x1520p 30 (29.997)
• FHD: 1920x1080p 24/25/30
• HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60
Maximální datový tok videa: 40 Mbps
Podporované typy souborů:
• Micro SD karta: FAT32/exFAT
• Foto: JPEG, DNG
• Video: MP4, MOV (MPEG-4 AVC)
SD karta: 8GB Micro SD karta součástí balení
Provozní teplota: 0°C až 40°C

Wi-Fi Video přenos:
Provozní frekvence: 2.400 GHz – 2.483 GHz
Maximální dosah: 500 m (přímá viditelnost na letoun ve výšce 120m)
Vysílací výkon (EIRP): FCC: 27 dBm; CE: 20 dBm

Dálkový ovladač:
Provozní frekvence: 5.725 GHz – 5.825 GHz
Maximální dosah: 500 m (přímá viditelnost na let


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DJI kvadrokoptéra - dron, Phantom 3 Standard, 2,7K Ultra HD kamera
Diskuze k produktu: dji-dron-phantom-3-standard-kvadrokoptera není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.