vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15k

Kalkulačka splátek CETELEM
3561 Kč s DPH

2943 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické moduly
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DEM-210
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15k
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
* Až 200 Mb/s v režimu full-duplex
* Max. vzdálenost až 15 km
* Výměna za provozu (hot-swap)


Mini-GBIC 100BaseFX singlemode transceiver DEM-210 je vybaven 100Mb/s optickým FX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3u a SFP MSA. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními.

DEM-210 nabízí výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 200Mb/s v režimu full-duplex. Maximální vzdálenost je 15 km.

Navíc tento mini GBIC transceiver podporuje hot-swap, takže jej lze nainstalovat nebo odpojit za běžného provozu přepínače. Přepínač mají přitom všichni ostatní uživatelé stále k dispozici.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15k
Diskuze k produktu: dlink-155mbps-singlemode-lc-sfp-transceiver-15k není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.