vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

D-Link 2-Port KVM Switch, Built-in cables

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
813 Kč s DPH

672 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DKVM-2K
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
D-Link 2-Port KVM Switch, Built-in cables
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tyto přepínače pro klávesnici, monitor, a myš (KVM) umožňují ovládání dvou až čtyř různých serverových PC pomocí jedné klávesnice, jednoho monitoru a jedné myši. Lze je snadno používat a jsou velmi výkonné.

Každý KVM přepínač používá speciální mikroprocesorový obvod pro inteligentní správu všech KVM linek. Tím je umožněno současné bootování všech připojených PC. Díky automatické identifikaci, akustické zpětné signalizaci a klávesovým zkratkám je práce s tímto zařízením velmi komfortní. Na přední straně zařízení se nachází ovládací tlačítko, kterým lze aktivovat požadovaný spoj.

Inteligentní mikroprocesorový systém KVM přepínače ukládá do paměti stav přepínacích tlačítek CAPSLOCK, NUM LOCK a SCROLL LOCK pro každý PC. Přepínač podporuje VGA, SVGA a MultiSync monitory s rozlišením až 2048 x 1536 pixelů.

* Umožňuje práci na 2 PC pouze s jednou klávesnicí
* Získáte místo na pracovišti, šetří náklady
* Indikátor LED na přední straně indikuje, které PC je právě používáno
* Přepínání mezi dvěma počítači pomocí snadno přístupného tlačítka
* Podporuje SVGA, VGA, a MultiSync monitory
* Rozlišení obrazu až 2048 x 1536Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k D-Link 2-Port KVM Switch, Built-in cables
Diskuze k produktu: dlink-2port-kvm-switch-builtin-cables není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.