vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

D-Link 2-Port KVM+USB Switch, Built-in cables

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1016 Kč s DPH

840 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DKVM-2KU
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
D-Link 2-Port KVM+USB Switch, Built-in cables
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DKVM-2KU je cenově výhodný přepínač klávesnice, monitoru a myši (KVM) pro domácnosti a kanceláře. Umožňuje snadno ovládat dva počítače pomocí jedné klávesnice, jedné myši a jednoho monitoru a také sdílet USB zařízení mezi dvěma počítači. Zahrnuje KVM přepínač se 2 porty, vestavěný port USB 2.0 a 2 sady pevně připojených kabelů pro rychlé připojení k 2 PC. Přepínač poskytuje snadno použitelných funkcí a perfektně se hodí pro domácnosti a malé podniky.

Úspory pro uživatele PC
Pokud máte 2 PC a potřebujete je používat současně, ušetří vám DKVM-2KU peníze a místo na stole, protože budete moci ovládat 2 počítače s jedinou klávesnicí, monitorem a myší. Přepínač můžete výhodně využít třeba také když si pořídíte kvalitní velký monitor a chcete jej připojit ke dvěma počítačům. K přepínači jsou pevně připojeny dvě sady spojovacích kabelů, což vás zbavuje starostí s chystáním samostatných kabelů a jejich připojováním k přepínači.

Všestranné funkce
DKVM-2KU používá speciální mikroprocesorovou emulaci pro inteligentní správu všech KVM portů. Tím je umožněno současné bootování všech připojených PC. Díky automatické identifikaci, akustické zpětné signalizaci a klávesovým zkratkám je práce s DKVM-2KU velmi snadná. Na přední straně zařízení je také ovládací tlačítko, kterým lze přepínat jednotlivé PC.

Uložení stavu a podpora velkého rozlišení
DKVM-2KU podporuje VGA, SVGA a MultiSync monitory s rozlišením až 2048 x 1536 při obnovovací frekvenci 72 Hz. Poskytuje také podporu pro Microsoft IntelliMouse.

Port USB 2.0 pro sdílení USB zařízení
Do tohoto KVM přepínače je vestavěn port USB 2.0, umožňující připojit USB zařízení nebo rozbočovač. Můžete tak sdílet USB tiskárnu, skener, čtečku karet a další zařízení mezi 2 připojenými počítači. Tento USB port je také zpětně kompatibilní se zařízeními s rozhraním USB 1.1. Připojíte-li k tomuto USB portu rozbočovač, můžete mezi 2 PC sdílet více než jedno USB zařízení. V režimu Auto Scan bude přepínání USB zařízení probíhat při detekci vyhledávací sekvence počítače.

* 2 KVM porty pro ovládání 2 počítačů s jedinou klávesnicí, monitorem a myší
* Vestavěný port USB 2.0 pro sdílení USB zařízení mezi 2 PC
* Režim Auto scan
* Akustické potvrzení při přepnutí mezi PC
* Indikátory výběru PC na předním panelu
* Přepínání PC tlačítkem SELECT na předním panelu nebo klávesovými zkratkami
* Podporuje SVGA, VGA a multi-sync monitory
* Obrazové rozlišení až 2048 x 1536
* Úspěšně otestován s těmito typy myší: Microsoft IntelliMouse, IntelliMouse s IntelliEye a IntelliMouse Explorer, Logitech FirstMouse , Logitech MouseMan


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k D-Link 2-Port KVM+USB Switch, Built-in cables
Diskuze k produktu: dlink-2port-kvmusb-switch-builtin-cables není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.