vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

D-Link DGS-1024D 24-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2694 Kč s DPH

2226 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DGS-1024D/E
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
D-Link DGS-1024D 24-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
D-Link 24 1000BaseT Gigabit Desktop Switch
- Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Switch
- 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports
- Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion
- Half-/Full-Duplex
- IEEE 802.3x Flow Control
- Rackmount Kit for Installation in 19" Rack supplied


DGS-1024D

Gigabitové přepínače s 24 metalickými porty

Cenově výhodné gigabitové připojení pro stolní počítače

Díky novým stolním gigabitovým přepínačům D-Link s vysokou hustotou portů nebyl upgrade vašich počítačů na gigabitové připojení nikdy tak cenově výhodný a snadný jako nyní. Tyto stolní gigabitové přepínače nabízejí vaší pracovní skupině ekonomicky výhodnou možnost profitovat ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu.

24 metalických gigabitových portů

Tyto kompaktní stolní přepínače, vybavené 24 gigabitovými porty, poskytují rychlý přístup k serverům, aby uspokojily stále rostoucí nároky uživatelů na výkon sítě. Díky instalaci typu plug-and-play a metalickým gigabitovým portů umožňujícím připojení k existující kabeláži Cat. 5 z kroucených párů umožňují tato zařízení okamžité zvýšení výkonu pro pracovní skupiny bez potřeby instalovat drahé optické kabely nebo provádět složitou rekonfiguraci sítě. Všechny porty podporují automatické nastavení rychlosti přenosu 10/100/1000 Mb/s (auto-sensing) a režimu provozu full/half duplex (auto-negotiation).

Plně duplexní gigabitový přístup k serveru

Gigabitové porty zajišťují počítačům připojení se šířkou pásma 2000 Mb/s v režimu full-duplex. To poskytuje pracovním stanicím cestu pro současný přístup k datům na serveru bez úzkých profilů.

Řízení toku dat IEEE 802.3x

Podpora této funkce umožňuje vašim serverům přímé připojení k přepínači pro rychlý a spolehlivý přenos dat. Při rychlosti 2000 Mb/s v plném duplexu poskytuje přepínač vašim serverům vysokorychlostní datové linky s minimálními ztrátami při přenosu dat.

Automatické nastavení MDI/MDIX portu

Všechny porty podporují automatické nastavení (auto-negotiation) připojení portu jako MDI/MDIX. To odstraňuje nutnost používat překřížené kabely nebo uplink porty. Každý port lze jednoduše připojit k serveru, rozbočovači nebo přepínači pomocí běžného přímého kabelu s kroucenými páry.

Jednoduchá integrace

Tyto přepínače lze bez problémů připojit k dosavadním síťovým zařízením s rozhraním Ethernet, Fast Ethernet nebo Gigabit Ethernet, aniž by bylo nutné měnit nějaký hardware nebo software.

Plug-and-Play instalace

Díky automatickému nastavení rychlosti 10/100/1000 Mb/s (auto-sensing) a režimu provozu (auto-negotiation) pro každý port a možnosti využívat existující kabeláž Cat. 5 je instalace do sítě velmi rychlá. Stačí připojit kabely do přepínače a vaše síť je během pár minut připravena a schopna provozu.

Nenákladné gigabitové řešení pro stolní počítače pracovních skupin

24 10/100/1000Mb/s gigabitových portů pro kabel Cat. 5

Kapacita spojovací sběrnice (switching fabric) 48 Gb/s

Automatické přepínání MDI/MDIX pro všechny porty

Bezpečná metoda přepínání store-and-forward

Full/half-duplex pro rychlosti Ethernet/Fast Ethernet

Oslnivých 2000 Mb/s full duplex pro gigabitovou rychlost

Řízení toku dat IEEE 802.3x

Plug-and-play instalace

Jednoduché umístění na stole


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k D-Link DGS-1024D 24-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch
Diskuze k produktu: dlink-dgs1024d-24port-10-100-1000-gigabit-desktop-switch není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.