vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

D-Link DWA-556 Wireless N PCIe Adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1800 Kč s DPH

1488 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DWA-556
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
D-Link DWA-556 Wireless N PCIe Adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Karta se dodává s plechem normální výšky i s plechem pro low-profile skříně.

Mimorádný výkon s rozhraním PCIe
Bezdrátový N PCI Express adaptér DWA-556 je klientské zarízení založené na norme 802.11n, které je urceno pro stolní PC se slotem PCI Express (PCIe). Je rychlejší než bezdrátové adaptéry 802.11g a navíc využívá predností technologie PCI Express. Technologie PCIe nabízí nekolik výhod oproti bežnému rozhraní PCI, napríklad vetší rychlost mezi kartou adaptéru a hostitelským pocítacem a navíc menší energetické nároky.

Stálé spojení
Tento adaptér je vybaven tremi anténami, aby využil co nejlépe technologii Wireless N, a poskytuje až 5krát vetší bezdrátové pokrytí než 802.11g a rychlost prenosu surových dat až 300 Mb/s. Výkon bezdrátového prenosu bude maximální pri pripojení tohoto adaptéru k bezdrátovému smerovaci nebo prístupovému bodu z rady Wireless N. Uživatelé tak mohou zustat ve spojení prakticky z libovolného místa svého domu. Adaptér muže být použit také v bezdrátových sítích 802.11g a 802.11b, kde zajistí výrazné zlepšení príjmu. Tento adaptér podporuje zabezpecení WPA/WPA2 a WEP šifrování dat, aby pomohl zabránit pruniku do síte zvencí a ochránil soukromé informace.

Snadná instalace a použití
Pruvodce Quick Setup Wizard vede uživatele krok za krokem ve vybraném jazyku celým procesem instalace a umožnuje jim nakonfigurovat tento adaptér, aniž by si museli zavolat na pomoc sítového experta. Spolu s tímto produktem je dodáván také program Wireless Manager, který uchovává informace o všech nejcasteji využívaných sítích. Díky svému bezkonkurencnímu výkonu, citlivosti príjmu a možnostem zabezpecení je tento adaptér nejlepší volbou pro snadné doplnení nebo vylepšení bezdrátové konektivity každého stolního PC vybaveného rozhraním PCI Express.

* Návrh specifikace bezdrátové LAN 802.11n (draft 2.0), zpětně kompatibilní se zařízeními 802.11b/g
* Frekvenční pásmo 2,4 GHz
* Rozhraní x1 PCI Express (PCIe), vhodné pro každý standardní slot PCIe – x1, x4, x8 nebo x16.
* Rychlost přenosu surových dat až 300 Mb/s
* Zabezpečení pomocí odolného WPA/WPA2 šifrování dat
* Podporuje operační systémy Windows VISTA/2000/XP
* Konstrukce s 3x3 anténami
* D-Link Wireless Manager pro snadné připojení k často používaným sítím
* Snadná Plug-and-Play instalace ve zvoleném jazyce


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k D-Link DWA-556 Wireless N PCIe Adapter
Diskuze k produktu: dlink-dwa556-wireless-n-pcie-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.