vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

D-Link DWS-316024PCAP12-LIC rozšiřující licence

Kalkulačka splátek CETELEM
13407 Kč s DPH

11080 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DWS-316024PCAP12-LIC
Výrobce: D-LINK
D-Link DWS-316024PCAP12-LIC rozšiřující licence
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Informace k záruce:
Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě.
Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál.

http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in

D-Link Access Point License - License - 12 additional access points - for DWS-3160-24PCPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k D-Link DWS-316024PCAP12-LIC rozšiřující licence
Diskuze k produktu: dlink-dws316024pcap12lic-rozsiruici-licence není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.