vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

D-Link Mobile Companion - Range Extender

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
867 Kč s DPH

717 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DIR-505
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
D-Link Mobile Companion - Range Extender
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DIR-505 dopadl výborně v testu SuperApple magazínu! Více viz záložka Download.

Přehled
Získejte to nejlepší s šikovným malým a mobilním společníkem
· Sdílejte videa, hudbu a fotografie z jakéhokoli flash disku nebo externího pevného disku pro vaše mobilní zařízení
· Snadné zálohování vašich dat z iPad a iPhone zařízení
· Cestovní router pro okamžité bezdrátové připojení v hotelu nebo v konferenční místnosti

Ať jste kdekoliv, váš mobilní společník je tu pro vás - použijte jej jako cestovní router pro okamžité, rychlé bezdrátové připojení kdekoliv, kde již síť existuje. Skvělé je využití v hotelech s nízkým signálem bezdrátového připojení. Ať už jste pryč nebo doma, mobilní společník vám umožní otevírat a zálohovat vaše filmy, hudbu a fotografie s jakýmkoliv iOS nebo Android zařízením pomocí bezplatné aplikace SharePortTM Mobie. Mobilní společník může dokonce nabíjet váš iPhone nebo Android telefon. Pořiďte si Mobilního společníka a buďte připojení a mobilní.

· Vhodné: Přetvořte internetové připojení na Wi-Fi hotspot - skvělé pro bezdrátové pokrytí na cestách
· HD kdekoliv: přistupujte bezdrátově ke svým mediálním souborům z jakékoliv USB zařízení - žádné poplatky za data nebo nízký objem přenositelných dat
· Ochrana souborů: jednoduše zálohujte vaše data z iPad ®, iPhone ® a Android ™ zařízení
· Bezplatné aplikace: iPad ®, iPhone ® nebo Android ™ aplikace k dispozici zdarma
· Nabíječka: Nabíjejte váš iPhone ® nebo Android ™ Smartphone

Wireless Router / Access Point
Jste již unaven ze slabého bezdrátového signálu ve vašem hotelovém pokoji? Zakládáte konferenci a potřebujete připojení k bezdrátové síti? Šikovný, malý All-in-one Mobilní společník je skvělý pro vaše potřeby na cestách. Využijte All-in-one Mobilního společníka jako cestovní router nebo přístupový bod pro okamžité a silné bezdrátové pokrytí kdekoliv, kde kabelové připojení k síti již existuje. Nastavení bezdrátového připojení je rychlé a snadné s One-Touch AP Configuration a Wi-Fi Protected Setup (WPS) od D-Link ®. Objevte flexibilní pracovní režimy All-In-One Mobilního společníka:
· Router / AP
· Repeater
· Wi-Fi HotSpot

Sdílení médií a souborů s USB jednotkami
Pohodlně se usaďte a užívejte si své mediální soubory doma nebo na dlouhé cestě. Připojte se k iPhone ®, iPad ®, nebo Android ™ zařízením s bezplatnou aplikací SharePort Mobile. Aplikace využívá ikony pro snadnou navigaci. A co víc, můžete automaticky synchronizovat a sdílet hudbu, videa a fotografie z vašeho USB zařízení s vaším iOS nebo Android ™ zařízením.

Přenosná iPhone ® a Android ™ nabíječka
Je váš smartphone nebo iPhone ® vybitý v půlce dne? Nenoste s sebou spoustu nabíječek, které jsou zamotány v tašce. All-in-one Mobilní společník může nabíjet váš iPhone ® a Android ™ smartphone, když jste na cestách stejně jako cestovní nabíječka.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k D-Link Mobile Companion - Range Extender
Diskuze k produktu: dlink-mobile-companion-range-extender není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.