vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DMK slim: Disney princezna: Kouzelná cesta

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
325 Kč s DPH

269 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 590761072405800219
Výrobce: DISNEY INTERACTIVE
Záruka: 24 měsíců
DMK slim: Disney princezna: Kouzelná cesta
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vstupte do světů animovaných filmů Disney – světa Popelky, Ariel – malé mořské víly, Sněhurky a Aladina ve hře Disney princezna: Kouzelná cesta. Hra nabízí malým princeznám setkat se a bavit s oblíbenými Disney princeznami, přičemž hráč je vybízen k plnění různých úkolů, které procvičí jeho kreativitu, orientaci v neznámém prostředí a pozitivní přístup k řešení hádanek.

Vybranou princeznu si můžete upravit podle svých představ a hned se s ní vrhnout do víru dobrodružství v zábavné adventuře, která vás provede čtyřmi unikátními úrovněmi. Cílem vaší dobrodružné cesty je získat zpět vládu v začarovaném království a porazit všude číhající zlosyny.

Každá z Disney princezen má svůj vlastní příběh, kouzelný a krásný svět, v němž se sami můžete přesvědčit o tom, že být tou správnou princeznou, je mnohem náročnější, než se na první pohled může zdát. Je potřeba mít dostatek kuráže, dobrých přátel, víru a odvahu jít vstříc dobrodružství.


» Vlastnosti produktu:
» spřátelte se se svojí oblíbenou Princeznou – Popelkou, Ariel, Sněhurkou a Jasmínu
» hrajte za hrdinku, kterou si sami přizpůsobíte vlastní představě – pojmenujete ji, obléknete, učešete, zvolíte barvu očí a kůže, vyberete vhodné doplňky a nezbytnosti
» využijte jedinečnou magickou sílu k prozkoumání čtyř různých částí světů Disney princezen
» vyzkoušejte i celou řadu miniher, které hra obsahuje, a prožijte další dobrodružství v kouzleném světe Disney princezen.
» Vstupte do světa Belly a seznamte se s ní a s Lumierem ve speciálním bonusovém módu

ářčáářLokalizace: česká verze (vč. dabingu)Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DMK slim: Disney princezna: Kouzelná cesta
Diskuze k produktu: dmk-disney-princezna-kouzelna-cesta není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.