vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DMK slim: G-Force

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
325 Kč s DPH

269 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 8592720120677
Výrobce: DISNEY INTERACTIVE
Záruka: 24 měsíců
DMK slim: G-Force
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
POPIS HRY:


G-Force je rychlá akční hra, v níž hraje hlavní roli elitní tým speciálně vycvičených morčat, která používají špičkovou technologii a specializují se na zvlášť nebezpečné vládní mise. Můžete zde řídit jak Darwina, velitele zvláštního vládního komanda morčat G-Force, tak i jeho mušího pobočníka a strážce Moocha. Oba hlavní hrdinové se spolu s ostatními agenty G-Force vydávají na vysoce nebezpečnou a tajnou vládní misi. V jejím splnění jim pomáhají vyspělé vynálezy, vynikající schopnost utajení a do puntíku propracovaná týmová práce, o které se lidem může jenom zdát. Styl této hry je velice inovativní a propracovaný – obsahuje různé hádanky, rébusy a záhady, kterým musíte přijít na kloub, chcete-li se dostat dál. Je třeba manipulovat s prostředím i s nepřáteli včetně ďábelských waflovaček a dalších zlých kuchyňských spotřebičů.Vlastnosti produktu:


•Jedinečná hra, ve které přepínáte mezi morčetem Darwinem a mouchou Moochem.
•Každá postava má zvláštní schopnosti: Darwin může díky svému tryskovému batohu rychle prosvištět přes různá území nebo létat do výšek, Mooch zase dokáže zpomalit čas.
•Inovativní řešení rébusů pro postup do nových oblastí a spouštění různých vynálezů.
•Noví nepřátelé, zbraně i místa, která se ve filmu neobjevila.
Systémové požadavky:
OS: Microsoft® Windows Vista® SP1/Windows XP® SP3
Procesor: 2.0 GHz procesor Intel® Pentium® 4 nebo 2400+ AMD Athlon™ nebo ekvivalentní (Win XP®)
2.4 GHz procesor Intel® Pentium® 4, 1.8 GHz Intel® Core 2, 3000+ AMD Athlon™ nebo ekvivalentní (Win Vista®)
Paměť: 512 MB RAM (Win XP®)/1 GB RAM (Win Vista®)
Hardisk: 3 GB místa na pevném disku
Grafická karta: 128MB 3D grafická karta kompatibilní s DirectX® 9.0c, podporující TL (NVIDIA® GeForce® 6600 či ATI Radeon™ X1300 nebo lepší)
Zvuková karta: 16 bitová zvuková karta kompatibilní s DirectX® 9.0c
4x DVD mechanika
DirectX® 9.0c (přiloženo)

ROZSAH LOKALIZACE: kompletní profesionální česká verze (CZ dabing)

POZNÁMKA: Integrované čipsety např. on-board Intel® série 8xx/9xx, SiS nebo série S3, ATI Mobility Radeon™ 7500 X1300 NEJSOU podporovány


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DMK slim: G-Force
Diskuze k produktu: dmk-redesign-gforce není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.