vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dobrodružný set Carson HU-401 Adventure

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
900 Kč s DPH

744 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Dalekohledy-speciální nabídka
Dostupnost: Neznámá
Part no.: HU-401
Výrobce: CARSON
Váha: 0,165
Dobrodružný set Carson HU-401 Adventure
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ideální sada několika přístrojů, které ocení každý malý dobrodruh nejen v přírodě, ale i při hrách okolo domu. Sada obsahuje vše, co je potřeba.

Obsah sady:
-Dalekohled 5x zvětšení
-Svítilna
-Píšťalka
-Kompas
-Digitální hodiny

1/ Dalekohled HU-530
Dětský dalekohled Carson Hawk HU-530 je ideální pro všechny malé dobrodruhy se zájmem o přírodu a pozorování okolí. Vzhledem k pětinásobnému zvětšení s průměrem čoček třicet milimetrů můžete pohodlně pozorovat ptáky, divokou zvěř, nebo zkrátka jen dění v okolí. Stejně tak jako do přírody jsou tyto dalekohledy vhodné na hry kolem domu.

Společnost Carson klade velký důraz na bezpečnost dětí a tak v této sérii používá vysoce kvalitní optiku (testované kvalitní materiály, krycí vrstvy čoček, antireflexní vrstvy apod.), aby se dětem nekazily oči. Pogumované okuláry a centrální zaostřovací šroub, rolovací guma na okulárech, umožňuje použít dalekohled i pro děti, které nosí brýle.
Dalekohledy jsou velmi odolné a lehké a tak mohou cestovat na všechny výlety.

Zvětšení dalekohledu je 5ti násobné s průměrem čoček 30mm. Tedy maximální přiblížení, které je dítě v ruce schopno udržet stabilně (aby byl obraz ostrý).
Kód produktu: C-HU-530
Výrobce: Carson (USA)
Průměr objektivu: 30mm
Zvětšení: 5x
Zorné pole: 95m na 0,95km
Použitý hranol: BK-7
Hmotnost (g): 138
Rozměry (cm): 10,4x 5,8 x 3,8
Příslušenství: Pouzdro, popruh, kryty objektivu (součástí dodávky)

2/ Kompas
s jehož pomocí můžete měřit azimut. Díky tomu se dá pomocí dvou bodů vyznačených v krajině, které lze i najít v mapě, určit vaši aktuální polohu.
Jednoduše namíříte na objekt tak, aby vlasový drátek ve víčku zakrýval rysku na těle kompasu a pomocí lupičky pak velmi jednoduše a přesně určitě úhel azimutu.

3/ Baterka
baterka na 2 AA baterie pro noční výpravy

4/ Píšťalka
s možností pověšení na krk, s teploměrem (°C, F) na bocích
Bude se jistě hodit při potížích s nepřáteli

Sada splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dobrodružný set Carson HU-401 Adventure
Diskuze k produktu: dobrodruzny-set-carson-hu401-adventure není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.