vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Honeywell Dolphin 70e WLAN/BT/GSM/GPS/Cam/Android/Ext.Bat

Kalkulačka splátek CETELEM
24906 Kč s DPH

20583 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 70E-LW0-C122XE2
Výrobce: HONEYWELL
Záruka: 12 měsíců
Honeywell Dolphin 70e WLAN/BT/GSM/GPS/Cam/Android/Ext.Bat
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Navrženo z prvotřídních materiálů (magneziové tělo) s čistými liniemi. Dolphin 70E se elegantně hodí k osobnímu využití a zároveň je připraven čelit nástrhám průmyslového prostředí.

Spolu s estetickými detaily, byl Dolphin 70e také postavený na mnoho let spolehlivého provozu. Začleněním Corning ® Gorilla ® Glass, je dotyková obrazovka mimořádně odolné proti poškození. IP67 - hodnocené tělo chrání proti prachu, vodě ponořením a pro větší univerzálnost, může Dolphin 70e být provozován v extrémních teplotách až -20 ° C (-4 ° F).

Zařízení Dolphin 70e Black, které je dokonalou kombinací smartphonu, mobilního terminálu,touchpadu, fotoaparátu, skeneru, laptopu a GPS, je vybaven OS Android 4.0 (zabezpečené OS s ořezanými službami, které stahují z externích serverů různé upgrady vhodné pro podnikové užití).Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Honeywell Dolphin 70e WLAN/BT/GSM/GPS/Cam/Android/Ext.Bat
Diskuze k produktu: dolphin-70e-wlan-bt-gsm-gps-cam-android-extbat není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.