vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dreambox DM-7080HD

Kalkulačka splátek CETELEM
16366 Kč s DPH

13526 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Satelitní přijímače, set top boxy
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DM 7080HD
Výrobce: AB-COM
Záruka: 24 měsíců
Dreambox DM-7080HD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dreambox DM 7020HD je nejlepší dvoutunerový přijímač na trhu s vyměnitelnými tunery, s možností instalace 3,5 "HDD. Má neskutečnou softwarovou podporu. Možnost výběru instalace z pomezi cca 400 pluginů, setting, lokalizaci. Má podporu jiných zařízení iOS / Android s možností sledování TV na mobilních zařízeních, PC, případně možnost ovládání příjimače. Součástí balení je WiFi USB a designově bezkonkurenční DO, které jednoduše naučíte ovládat i vaše TV. V přijímači je nainstalován vyměnitelný 1xDVB-S2 a 1xDVB-T / C tuner. Technická data: 400 MHz MIPS Processor, Enigma 2, Linux Operační Systém, Sněhobílý OLED - Dispej, MPEG-2 /H.264 Hardwarové dekódování, DVB-S2 a DVB-C / DVB-T tunerový modul, 2 x DVB Common-Interface Slot, 2 x Čtečka karet (Dreamcrypt CA), Mini USB pro servisní update, 10/100 MBit compatibilný Ethernet Interface, 3 x USB 2.0 (1 xv předu, 2 x vzadu), S / PDIF Interface pro digitalni bit stream výstup (AC-3), Scart-rozhraní, analogový modem, HDMI, Audio / Video cinch výstup, 1 GByty Flash, 512 MByte RAM, SATA - Plug Play rámeček pro interní HDD 3,5 "každé kapacity, eSATA), nelimitovaný seznam programů pro TV / Radio, přepínání programů <1 sekundu, automatické vyhledávání programů, přímý seznam buketů, EPG (elektronický programový průvodce), Videotext Dekodér, víceúrovňové ovládání LNB (DiSEqC), OSD ve více jazycích a podpora skinů
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dreambox DM-7080HD
Diskuze k produktu: dreambox-dm7080hd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.