vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DriveAssist 50T Lifetime Europe45 GARMIN

Kalkulačka splátek CETELEM
10676 Kč s DPH

8823 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Garmin
Váha: 0,534
DriveAssist 50T Lifetime Europe45 GARMIN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
GPS navigace

5" GPS s čelní záznamovou kamerou, s mapami celé Evropy a s přijímačem dopravních informací

Prémiová autonavigace s vestavěnou čelní kamerou a záznamem dění na silnici z pohledu řidiče. Čelní kamera zajišťuje nejen videozáznam, ale i řadu bezpečnostních funkcí, jako je měření vzdálenosti od vozu před vámi
a upozornění na nebezpečí srážky, upozornění na vybočení z jízdního pruhu, upozornění na pohyb kolony a další. Podrobné mapy celé Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, pokročilé funkce při propojení navigace s chytrým telefonem.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DriveAssist 50T Lifetime Europe45 GARMIN
Diskuze k produktu: driveassist-50t-lifetime-europe45-garmin není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.