vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Driving Simulator 2012

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
167 Kč s DPH

138 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 8592720120387
Výrobce: COMGAD
Záruka: 24 měsíců
Driving Simulator 2012
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Konečně je tu další díl oblíbeného automobilového simulátoru z dílny Media Seasons!
Hra „Driving Simulator 2012“ nyní nabízí ještě více typů vozidel různých druhů. Chopte se volantu v realisticky ztvárněném policejním voze a se zapnutým výstražným majákem a sirénou se vysokou rychlostí dostaňte na místo činu. Nasedněte do sanitky jako ve skutečnosti nebo vyzkoušejte kožené sedačky luxusní limuzíny. Vyzkoušejte, jak se jezdí s odtahovým vozem nebo v linkovém autobusu, a zvládněte náročné úkoly v ulicích třech velkých měst.
A třešnička na dortu, kterou hra nabízí: prozkoumejte svět za hranicemi velkoměst ze sedačky líně se pohupujícího karavanu a mohutného přepychového SUV. Různorodé cesty a autostrády ve vás probudí objevitelského ducha!
Šlápněte na plyn a nechte se unést realisticky ztvárněnou fyzikou vozů. Jen dávejte pozor: Nedodržíte-li dopravní předpisy, měli byste počítat s pokutou a trestnými body.
Užijte si dokonale svobodnou jízdu v otevřeném a špičkově ztvárněném 3D světě, těšte se na bohatý vozový park a na spoustu napínavých a rozmanitých úkolů.
Hra „Driving Simulator 2012“ má připravenu náplň na mnoho týdnů!
Charakteristika hry:
Jezděte v různých typech vozů: policejní automobily, sanitky, autobusy, výkonné sportovní vozy, závodní automobily, odtahový vůz a karavan.
Plňte nové úkoly ve vámi zvoleném automobilu.
Realistická fyzika jízdy zajišťuje jedinečný pocit z každého vozu.
Detailně zpracovaný svět okouzlí nádhernou grafikou, speciálními světelnými efekty a dynamicky se střídajícím dnem a nocí.
Ničím neomezováni prozkoumejte tři ohromná města, stejně tak silnice a autostrády ve volné krajině.
Simulátor podporuje použití celé řady volantových ovladačů.
Chyby při řízení a dopravní přestupky se trestají.

ROZSAH LOKALIZACE: profesionální česká verze (CZ titulky)


Požadavky na konfiguraci počítače:
Windows XP (SP3)/Vista/7
Procesor s taktem 1,0 GHz
Operační paměť: 1024 MB
DirectX: 8.1
Místo na pevném disku: 252 MBPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Driving Simulator 2012
Diskuze k produktu: driving-simulator-2012 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.