vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Držák Sony VCT-BDM1 Board Mount

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
740 Kč s DPH

612 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: VCTBDM1.SYH
Výrobce: SONY
Váha: 1
Držák Sony VCT-BDM1 Board Mount
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Typ:
Typ: Držák / Uchycení
Oblast použití: Surfboard/Snowboard


Díky tomuto držáku pro boční montáž na helmu můžete znovu prožít každé dobrodružství ze vzrušujícího pohledu první osoby a vychutnat si každou akci s přívalem adrenalinu. Držák VCT-HSM1 vám umožňuje připevnit videokameru Action Cam k boční straně helmy a nerušeně natáčet na cestách nebo při extrémních sportech tak, aby vám nikdy neunikl ani jediný trik. Díky plně nastavitelnému náklonu vždy naleznete ideální úhel snímání.Videokameru můžete připevnit ke své helmě a natáčet z pohledu první osoby
Plně nastavitelný náklon pro ideální úhel snímání
Západka s pojistkou a speciální lanko pomáhají předcházet pádům přístroje


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Držák Sony VCT-BDM1 Board Mount
Diskuze k produktu: drzak-sony-vctbdm1-board-mount není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.