vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

STELL SHO1021S fixní držák pro TV 32" - 60" stříbrný (nosnost 80kg) nastěnný

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
432 Kč s DPH

357 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: STELL
Záruka: 24 měsíců
STELL SHO1021S fixní držák pro TV 32" - 60" stříbrný (nos...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu

Další jedinečnou výhodou plochých LCD displejů, vedle úsporného provozu a vynikající ostrosti obrazu, je možnost snadného umístění, nejen díky nízké hmotnosti, ale i kompaktním rozměrům. Stále častější je umístěný pomocí speciálních držáků na zdi, čímž mnozí z nás šetří nedostatek místa v malých pokojích. Velice oblíbenými jsou standardy VESA, které splňuje většina dnešních monitorů.

STELL SHO 1021 je univerzální fixní držák velkoplošných displejů, který je kompatibilní s širokou škálou nejčastěji používaných standardů VESA. Výrobce dále udává možnost instalace LCD panelů s úhlopříčkou v rozmezí 32" až 60" při nosnosti držáků adekvátních 80 kg. Samozřejmostí je možnost instalace displeje menšího. Dalším zajímavým parametrem je výška instalovaného držáku, která posune LCD panel o 4 cm od zdi, jedná se tedy o ultratenký profil.

Instalace spočívá v montáži prvního ze dvou dodaných dílů na stěnu, dílem druhým lze zpravidla nahradit standardní stojánek displeje, který v tomto případě již nebude potřeba. Podporu VESA standardu zjistíte v dokumentaci k vašemu zařízení.

Technické parametry
Specifikace výrobce
Technické vlastnosti
Držák pro: TV
Typ držáku: nástěnný
Maximální nosnost [kg]: 45
Maximální úhlopříčka obrazovky [palce]: 60
Minimální úhlopříčka obrazovky [palce]: 32
Maximální odsun od zdi [cm]: 4
Další informace
Výrobce: Stell
Kód výrobce: 8590669062911
EAN: 8590669062911
Stránky výrobce: stell.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k STELL SHO1021S fixní držák pro TV 32" - 60" stříbrný (nosnost 80kg) nastěnný
Diskuze k produktu: drzak-stell-sho-1021s není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.