vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AMICA DS 6411 DH VARNÁ DESKA SKLOKERAMICKÁ (5790)

Kalkulačka splátek CETELEM
4689 Kč s DPH

3875 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 43002965
Výrobce: Amica
Váha: 9
Záruka: 24 měsíců
AMICA DS 6411 DH VARNÁ DESKA SKLOKERAMICKÁ (5790)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zbytkové ukazatele tepla u sklokeramických zón Signalizace na desce zhasne, když keramické varné pole dosáhne teploty bezpečné pro dotyk dlaní. Automatická redukce výkonu Ideální pro potraviny, které vyžadují rychlé uvedení do varu a následné přihřívání nebo smažení. Ekvivalent vaření na „volném ohni”. Díky této funkci varné pole po určité době automaticky snižuje teplotu. Časovač Časovač umožňuje nastavení doby trvání vaření na daném poli (až 99 minut). Po uplynutí nastavené doby se pole vypne a informuje o dokončení vaření zvukovým signálem. Funkce je dostupná na jednom nebo čtyřech polích nezávisle. Časovač může také fungovat jako minutka. Dětský zámek Slouží k ochraně vypnutého varného pole proti náhodnému zapnutí. Díky tomu chráníte sebe a své blízké před zraněním. Specifikace Barva Černá Výška 5 cm Šířka 57,6 cm Hloubka 51,8 cm Typ varné desky Sklokeramická Typ provedení Zkosená přední hrana, bez rámečku Celkový příkon 7,4 kW Varná deska Zbytkové ukazatele tepla u sklokeramických zón Automatická redukce výkonu Časovač Dětský zámek Senzorový panel


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AMICA DS 6411 DH VARNÁ DESKA SKLOKERAMICKÁ (5790)
Diskuze k produktu: ds-6411-dh-varna-deska-skl-amica není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.