vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
191 Kč s DPH

158 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DPX-50-LC/SC-1-OM3
Výrobce: LYNX CS
Záruka: 36 měsíců
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Duplexní kabel 50/125, LC-SC, 1m, OM3

standard OM3
vhodné i pro 10Gbit ethernet až do 300m, 1Gbit ethernet do 550m 
konektory LC a SC


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1m
Diskuze k produktu: duplexni-kabel-50-125-om3-lcsc-1m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.