vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 5m OM3

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
353 Kč s DPH

292 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1313
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 5m OM3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 5m OM3


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 5m OM3
Diskuze k produktu: easy-touch-franco-panska-taska-na-notebook-173-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.