vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EBA Skartovač DINO C 4 x 40 mm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2469 Kč s DPH

2041 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Skartovačky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: repebadino22c
Výrobce: EBA
Záruka: 24 měsíců
EBA Skartovač DINO C 4 x 40 mm
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vstupní model německého výrobce EBA. Skartovač s křížovým řezem 4 x 40 mm, tichým chodem a kapacitou skartace až 6 listů 80g papíru současně. Objem koše je 18 litrů.

Stoj je vybaven třípolohovým multifunkčním přepínačem s automatickým přepnutím do ekonomického módu s nulovým odběrem energie. Optická indikace stavu prostřednictvím barevné LED diody. Automatická indikace přetížení na vstupu. Automatické zastavení při odebrání skartovací hlavy z koše. Elektronická ochrana motoru. Snadná manipulace při vyprázdnění skartovaného odpadu. Průzor v koši pro kontrolu zaplnění.

Technická data:

•Šíře vstupu : 220 mm
•Kapacita skartace : 6 listů 80g papíru
•Stupeň utajení dle NBÚ : typ 2 důvěrné
•Výkon motoru : 180 W
•Napájení : 230V/50Hz
•Rozměry : 330×195×400 mm
•Hmotnost: 5 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EBA Skartovač DINO C 4 x 40 mm
Diskuze k produktu: eba-skartovac-dino-c-4-x-40-mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.