vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Edimax 19'' Rack Chassis pro média konvertory ''+'' série, 16 slotů

Kalkulačka splátek CETELEM
8023 Kč s DPH

6631 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ET-940MCR
Výrobce: Edimax Technology
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: single-mode optický kabel, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 71 mm; Délka: 94 mm; Čistá hmotnost: 0.6 kg; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), duplexní režim a rychlost možno nastavit manuálně nebo automaticky, možno zapojit do 19" chassis ET-910MCR (12 volných slotů, redundantní zdroj), dodáván s externím elektrickým adaptérem DC 5V /1.6A, max. délka optického vlákna DFB 100km, 1550nm, automatický reset v případě poklesu napětí - voltage supervisor, store and forward switching mechanismus


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Edimax 19'' Rack Chassis pro média konvertory ''+'' série, 16 slotů
Diskuze k produktu: edimax-19-rack-chassis-pro-media-konvertory-serie-16-slotu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.