vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1370 Kč s DPH

1132 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ET-912MST+
Výrobce: Edimax Technology
Záruka: 24 měsíců
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-m...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - ST; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 71 mm; Délka: 94 mm; Čistá hmotnost: 0.6 kg; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), duplexní režim a rychlost možno nastavit manuálně nebo automaticky, možno zapojit do 19" chassis ET-910MCR (12 volných slotů, redundantní zdroj), dodáván s externím elektrickým adaptérem DC 5V /1.6A, max. délka optického vlákna 2km, automatický reset v případě poklesu napětí - voltage supervisor, store and forward switching mechanismus


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km
Diskuze k produktu: edimax-media-konvertor-10-100basetx-na-100basefx-multimode-fiber-optic-st-2km není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.