vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Kalkulačka splátek CETELEM
3091 Kč s DPH

2555 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ET-913MSC+
Výrobce: Edimax Technology
Záruka: 24 měsíců
Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45)  / 1000BaseSX (M...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 22 mm; Šířka: 74 mm; Délka: 102 mm; Čistá hmotnost: 0.24 kg; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), možno zapojit do 19" chassis ET-940MCR (16 volných slotů, redundantní zdroj), podpora protokolu: 802.3x Flow Control, součástí je externí el. adaptér DC 5V /2A, max. délka optického vlákna 2km, automatický reset v případě poklesu napětí - voltage supervisor


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m
Diskuze k produktu: edimax-media-konvertor-1000baset-rj45-1000basesx-mm-sc-550m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.