vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EET Pokladní systém PEXESO pro Android

Kalkulačka splátek CETELEM
6937 Kč s DPH

5733 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: EET-PEX-A
Výrobce: EET CUBE
Záruka: 24 měsíců
EET Pokladní systém PEXESO pro Android
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


PEXESO je unikátní a uživatelsky velmi příjemný a jednoduchý pokladní systém, pro dotykové monitory, dotykové pokladny (POS), tablety, chytré telefony a jiné mobilní terminály a zařízení, které pracují se známým operačním systémem Android. PEXESO je možné používat pouze dotykem na displej a není možné ho ovládat pomocí myši.
Hlavní přednosti PEXESA • je velmi jednoduchý a intuitivní na ovládání • je uživatelsky přívětivý a přizpůsobí se vašim potřebám • umožňuje nastavení barev, stolů a položek na úrovni uživatele • pracuje na základě systému “Drag and drop” (táhni a pusť) - stačí danou položku či stůl podržet a přetáhnout na jiné místo • byl navržen pro rychlé účtování • poskytuje statistiky - počítá kliky obsluhy, rychlost zaúčtování a vyhodnocuje nejlepšího obsluhujícího (vhodné pro individuální motivační systém odměňování zaměstnanců)
TŘI APLIKACE V JEDNOM Pokladní systém PEXESO obsahuje 3 typy pokladny, které můžete využít dle vašich potřeb. Buď jako pokladnu pro restauraci, obchod nebo pro osobní využití za účelem správy finančního rozpočtu. 1. PEXESO PRO RESTAURACE • Určeno pro všechny druhy gastronomických provozů od restaurací, přes pizzerie, bageterie, fasfoody, kavárny, ale také bary, kluby, diskotéky a další. PEXESO - pokladna pro restaurace 2. PEXESO PRO OBCHOD • Vhodné pro jakýkoliv typ obchodu s prodejem zboží nebo služeb, jakou jsou například módní domy, potraviny, květinářství, kadeřnictví a další. PEXESO - pokladna pro obchod 3. OSOBNÍ POKLADNA • Prémiová aplikace, která umožňuje vedení a správu osobního rozpočtu a stav vaší aktuální finanční bilance. Díky PEXESU můžete denně monitorovat vaše příjmy a výdaje. PEXESO - osobní pokladna PEXESO vyvíjelo 57 profesionálů Na pokladním systému PEXESO jsme pracovali zhruba 7 měsíců. Protože jsem velmi nároční, další zhruba 3 měsíce probíhalo testování a vychytávání některých nedostatků. Na celém vývoji se podílelo 57 profesionálů z řad gastronomických poradců, číšníků, barmanů, provozních, testerů, grafiků a programátorůPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EET Pokladní systém PEXESO pro Android
Diskuze k produktu: eet-pokladni-system-pexeso-pro-android není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.