vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Halogenové topení Einhell IHS 1500

Kalkulačka splátek CETELEM
5585 Kč s DPH

4616 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: EINHELL
Váha: 23
Halogenové topení Einhell IHS 1500
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Halogenové topení Einhell IHS 1500
Stejně tak, sluneční paprsky zahřála na IHS 1500 bez zápachu a tiché téměř okamžitě všechny lidi a objekty příjemně a rovnoměrně. Vzhledem ke zvláštní, větru odolný otopné soustavy a robustní, proti stříkající vodě bydlení radiátor IHS 1500 zejména pro povětrnostním chráněných venkovních prostorách (např terasa, balkon), je vhodný. Montážních stěna je také možné. Zařízení Spotlight pouzdro z hliníkové podstavce a stoupací potrubí z nerezové oceli Halogenheizstab s 1500 W Topení pull převrátit (spínače při sklápění jednotky), stoupací potrubí výškově nastavitelná (asi 2,0 m - 2,20 m) reflektor nakloněn 30 ° Samostatně přepínatelný LED osvětlení gumové napájecí kabel (280 cm) včetně. Držák na stěnu a dálkové ovládání Technické údaje Síťové napětí: 220 - 240 V ~ 50 Hz Tepelný výkon: 1500 wattů ochrany: IP55 Hmotnost výrobku: 13 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Halogenové topení Einhell IHS 1500
Diskuze k produktu: einhell-ihs-1500-halogenove-topeni není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.