vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Einhell TH-VC 1.820 S mokré a suché vysavače

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1240 Kč s DPH

1025 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Vysavače průmyslové
Dostupnost: Neznámá
Part no.: AGDEINODK0002
Výrobce: EINHELL
Váha: 5,48
Einhell TH-VC 1.820 S mokré a suché vysavače
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TH-VC 1.820 S je všestranný všichni hlupáci. Hrubé, jemné, suché nebo mokré nečistoty, dokonce i kapaliny může být nasávána snadno. O bezpečnostní plovákový spínač odsávání vlhkého-suchý vysavač se přeruší, když vysávání kapalin automaticky, když je nádrž naplněna. Funkce 36 mm systém hadic držadla Na 20 l Nerezová nádoba 4 kolečka držák příslušenství držák kabelů rána portů Technické údaje síti: 230 V ~ 50 Spotřeba Hz Výkon: 1,250 W sací max:. 180 mbar Proud vzduchu: 68 l / s Objem nádoby: 20 litrů Hmotnost: 4,9 kg Standardní příslušenství 1 sací hadice Ř36 mm ovládání sáček 1 prachový 1 pěnový filtr 1 štěrbinová hubice 1 adaptér kus 3 prodlužovací trubky Ř36 mm 1 velký sací hubice s kombinovaným využitím koberce - a hladké spodní


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Einhell TH-VC 1.820 S mokré a suché vysavače
Diskuze k produktu: einhell-thvc-1820-s-mokre-a-suche-vysavace není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.