vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Eizo EasyPIX3 - kit - kalibrační SW+sonda

Kalkulačka splátek CETELEM
3685 Kč s DPH

3045 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství a kabely k monitorům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: EPIX2
Výrobce: EIZO
Záruka: 24 měsíců
Eizo EasyPIX3 - kit - kalibrační SW+sonda
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
EIZO EasyPIX
Hardwarová kalibrace monitorů řady EcoView, FORIS a FlexScan

EasyPIX umožňuje uživateli přesně určit jas, barevnou teplotu, gamu a barevný rozsah obrazovky. Sada sestává ze softwaru a senzoru. Je určena širokému okruhu zájemců - od soukromých fotografických nadšenců až po odborníky v oblasti digitální fotografie. Využít ji mohou i uživatelé, pro něž je podání barev mimořádně důležité: například animátoři, pracovníci v grafickém designu a CAD.

Výsledkem kalibrace se sadou EasyPIX jsou opakovatelné a přesné barvy. Všechna softwarově prováděná nastavení se samočinně a přímo promítnou do tabulek LUT (Look-Up-Table) v monitoru. Rozsah barev na výstupu grafické karty tak není nijak omezen. Před kalibrací musí uživatel zadat pouze požadované cílové hodnoty. Jas, barevnou teplotu a gamu lze volit v následujících rozsazích:

Jas od 60 do 160 cd/m2.
Barevná teplota od 5000 K do 6500 K.
Gama od 1,8 do 2,4.
EasyPIX sestaví po kalibraci profil ICC pro řízení barev v uživatelských programech a v periferních zařízeních. Software EIZO nabízí kromě kalibrace také vizuální vyladění na základě náhledového obrázku na monitoru.

EasyPIX běží na operačních systémech Macintosh OS X 10.3.9 a vyšší a také na Windows XP, Vista a Windows 7 a 8.

Podporovány jsou následující monitory EIZO: EV2433W/EV2436W, SX2262W, SX2462W, SX2762W S2233W, S2243W, S2433W, FS2331, FS2332, FS2333


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Eizo EasyPIX3 - kit - kalibrační SW+sonda
Diskuze k produktu: eizo-easypix2-kit-kalibracni-swsonda není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.