vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ekonom - Daňová evidence Lite

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1794 Kč s DPH

1483 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WL
Výrobce: ELISOFT
Ekonom - Daňová evidence Lite
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Při prodeji nutno dodržet koncové ceny !
Při objednání vždy nutno uvést !
1. iniciály koncového zákazníka (název, adresa, IČO, kontaktní osoba)
2. dodání pouze licence nebo krabicové balení

Daňová evidence Lite

= Základní, cenově zvýhodněná verze programu EKONOM pro začínající a malé podnikatele. Obsahuje agendu Daňové evidence včetně Fakturace. Verze Lite nemá žádné limity a omezení pro počet dokladů.

Daňová evidence Lite na rozdíl od standardní verze Daňová evidence neobsahuje :

Objednávky
Knihu jízd
Internet Banking
Majetek
Účtování vice agend (pouze jedna agenda)

Verzi Lite nelze rozšiřovat o další moduly, ale je možno kdykoliv rozšířit na standardní verzi Daňová evidence za rozdíl cen mezi verzemi.

Manuál ke stažení, 14MB, 135 stran.
http://www.ekonom-system.cz/download/manual.pdf

LOGISTIKA OBJEDNÁVEK A DISTRIBUCE
Jsou dvě možnosti prodeje zboží : krabicový prodej nebo prodej licencí.
Vzhledem ke struktuře instalačního souboru, který obsahuje dočasnou kompletní instalaci všech modulů produktu, kdy se následně aktivačním klíčem uvolní objednané moduly, je nejvhodnější model prodej licencí s následným posláním aktivačního klíče dle objednávky. Distributor má k dispozici aktuální verzi instalačního souboru, kterou může okamžitě poskytnout jak na CD tak ke stažení ze svých stránek nebo ze stránek výrobce. Na základě konkrétní objednávky s uvedením iniciál koncového zákazníka zasíláme mailem dle propozic aktivační klíč. Po zadání aktivačního klíče se zákazníkovi uvolňuje plná licence všech zakoupených modulů.
Krabicový prodej je standardní dodávka krabice včetně instalačního CD, aktivačního klíče a manuálů dle objednávky zákazníka. Cena je pak složena z vybraných modulů, instalačního CD a manuálu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ekonom - Daňová evidence Lite
Diskuze k produktu: ekonom-danova-evidence-lite není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.