vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ekonom - Fakturace

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1794 Kč s DPH

1483 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WF
Výrobce: ELISOFT
Záruka: 24 měsíců
Ekonom - Fakturace
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Při prodeji nutno dodržet koncové ceny !
Při objednání vždy nutno uvést !
1. iniciály koncového zákazníka (název, adresa, IČO, kontaktní osoba)
2. dodání pouze licence (krabicové balení na vyžádání)

Fakturace
Kniha vystavených a přijatých faktur, zálohové faktury, storna, dobropisy, penalizační faktury, proformafaktury, upomínky, centrální katalog položek s možností evidovat fotografie zbož, vazba na modul objednávek, skladových dokladů, zahraniční faktury, poštovní formuláře, možnost členění DPH, středisek, zakázek, činností, předkontace a kontace na úrovni záhlaví dokladů i položek, saldokontoodběratelů/dodavatelů, pokladna, banka s oboustranným homebankingem, reverse charge, výkaz DPH, souhrnné hlášení, intrastat


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ekonom - Fakturace
Diskuze k produktu: ekonom-fakturace není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.