vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ekonom - Internetový obchod

Kalkulačka splátek CETELEM
3172 Kč s DPH

2621 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WI
Výrobce: ELISOFT
Záruka: 24 měsíců
Ekonom - Internetový obchod
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Při prodeji nutno dodržet koncové ceny !
Při objednání vždy nutno uvést !
1. iniciály koncového zákazníka (název, adresa, IČO, kontaktní osoba)
2. dodání pouze licence nebo krabicové balení

Internetový obchod
Modul Internetový obchod (I-Obchod) umožňuje prezentovat vaše produkty (zboží, výrobky) na internetu.
Zákazníci (návštěvníci Vaší internetové stránky) si pak mohou zboží nejen prohlédnout (lze samozřejmě prezentovat i s obrázky), ale ihned objednat.

Nespornou výhodou tohoto modulu je přímé propojení nabízených produktů a evidence zákazníků s Účetním a evidenčním systémem EKONOM (od verze 2005/05).
Znamená to, že nemusíte tyto evidence znovu ručně zadávat a stále opravovat, ale použitím přenosu ze systému EKONOM, je velice snadno naplníte.
Obdobně se provádí aktualizace všech těchto údajů. Hlavní výhodou je však především to, že objednávky z I-Obchodu naimportujete rovnou do modulu Objednávky přijaté v EKONOMu a z nich už běžným způsobem vygenerujete výdejky (používáte-li modul Sklad) nebo přímo faktury.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ekonom - Internetový obchod
Diskuze k produktu: ekonom-internetovy-obchod není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.