vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ekonom - Mzdy a personalistika

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1543 Kč s DPH

1275 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WZ
Výrobce: ELISOFT
Záruka: 24 měsíců
Ekonom - Mzdy a personalistika
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Při prodeji nutno dodržet koncové ceny !
Při objednání vždy nutno uvést !
1. iniciály koncového zákazníka (název, adresa, IČO, kontaktní osoba)
2. dodání pouze licence nebo krabicové balení

Mzdy a personalistika
Mzdy pro malé a střední organizace, modifikovatelný mzdový číselník, hodinová, měsíční i úkolová mzda, srážková daň, přehledy OSSZ,tisk a elektronické zpracování přihlášky, odhlášky, ELDP, přehled ZP, hromadné oznámení, mzdový list, roční vyúčtování zaměstnanc? i firmy, přehled o počtu zaměstnanců, potvrzení o zdanitelných příjmech, zápočtový list, zákonné pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění, evidence nepřítomností, výpočet nemocenských dávek, docházkový systém, statistické podklady Trexima


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ekonom - Mzdy a personalistika
Diskuze k produktu: ekonom-mzdy-a-personalistika není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.