vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ekonom - Podvojné účetnictví, fakturace

Kalkulačka splátek CETELEM
6235 Kč s DPH

5153 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WPF
Výrobce: ELISOFT
Záruka: 24 měsíců
Ekonom - Podvojné účetnictví, fakturace
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Při prodeji nutno dodržet koncové ceny !
Při objednání vždy nutno uvést !
1. iniciály koncového zákazníka (název, adresa, IČO, kontaktní osoba)
2. dodání pouze licence nebo krabicové balení

Podvojné účetnictví
Třímístná analytická evidence, modifikovatelná účetní osnova, hlavní kniha, knihy analytické evidence, saldokonto, rozvaha, výsledovka, výkazy pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace, celkový přehled účetnictví s výpočtem daně z příjmů, zpětná roční závěrka, formulář přiznání daně z příjmů pro právnické osoby, statistický dotazník

Fakturace
Kniha vystavených a přijatých faktur, zálohové faktury, storna, dobropisy, penalizační faktury, proformafaktury, upomínky, centrální katalog položek s možností evidovat fotografie zbož, vazba na modul objednávek, skladových dokladů, zahraniční faktury, poštovní formuláře, možnost členění DPH, středisek, zakázek, činností, předkontace a kontace na úrovni záhlaví dokladů i položek, saldokonto odběratelů/dodavatelů, pokladna, banka s oboustranným homebankingem, reverse charge, výkaz DPH, souhrnné hlášení, intrastat

POPIS PRODUKTU
Účetní a evidenční systém EKONOM je výkonný lehce ovladatelný a cenově přístupný účetní software určený pro malé a středně velké firmy. Jeho předností je intuitivní ovládání, profesionální podpora a v neposlední řadě i skvělý poměr cena/výkon.
Celý systém je komplexní a obsahuje kromě fakturace, daňové evidence a podvojného účetnictví, mezd pro malé i velké organizace, maloobchodu, skladového hospodářství, kompletů, knih dlouhodobého majetku též knihu jízd, graficko-manažerskou nadstavbu a další moduly potřebné pro moderní a efektivní práci, včetně modulu e-shop, propojení na internet a spolupráci s ostatními MS Windows aplikacemi.
Celý produkt je přizpůsoben požadavkům na moderní zpracování účetních dokladů. Rozvržení pracovní plochy v základním okně umožňuje zvolit si styl práce, který vyhovuje každému jednotlivému uživateli. Stromové menu připomíná práci s aplikací Outlook Express, rozvržení modulů na horní liště je zase blízké uživatelům, kteří byli zvyklí pracovat v některé z DOS verzí účetních programů.

PROČ EKONOM
plná kompatibilita s nejnovější legislativou EU
funkční pod Windows 95 a výše (98, ME, NT, 2000, XP)
podvojné účetnictví i daňová evidence (evidence příjmů a výdajů), sklady, mzdy a personalistika v jednom programu (volba dle agendy)
neomezený počet účtovaných firem i účetních období, síťová verze
jedno z nejstabilnějších a nejrychlejších datových prostředí
jednoduchost instalace a aktivace programu (bez hardwarového klíče)
možnost konfigurace modulů systému podle potřeb uživatele (od samotné fakturace až po kompletní systém včetně mezd pro velké organizace)
intuitivní ovládání pomocí hierarchického stromového menu nebo z kontextové plochy ikon
známé prostředí blízké MS Outlook Express včetně definice vlastní pracovní plochy ikon
dostupnost všech funkcí z klávesnice
propracovaný systém přístupových práv, možnost uzamčení období
možnost zpětných oprav všech dokladů s automatickou opravou všech svázaných evidencí včetně zaúčtování
daňová přiznání součástí účetnictví (bez příplatku)
členění dokladů na střediska, zakázky, činnosti až do úrovně jednotlivých položek
zadání všech dokladů v tuzemské i zahraniční měně s vazbou na kurzovní lístek
zálohování s kompresí, kontextová nápověda
nejdynamičtější vývoj mezi účetními programy
využití nejmodernějších technologií (export všech seznamů do XLS, XML, DBF, tisk sestav do htm, pdf, resp. přímo do e-mailu, odesílání SMS, automatická aktualizace kurzů z www atd.)
průběžná aktualizace programu s možností instalace přímo z www stránek.
bezkonkurenční poměr cena / výkon včetně bezplatné kvalitní telefonické a e-mailové podpory
obsáhlý uživatelský manuál s typovými příklady

Manuál ke stažení, 14MB, 135 stran.
http://www.ekonom-system.cz/download/manual.pdf

LOGISTIKA OBJEDNÁVEK A DISTRIBUCE
Jsou dvě možnosti prodeje zboží : krabicový prodej nebo prodej licencí.
Vzhledem ke struktuře instalačního souboru, který obsahuje dočasnou kompletní instalaci všech modulů produktu, kdy se následně aktivačním klíčem uvolní objednané moduly, je nejvhodnější model prodej licencí s následným posláním aktivačního klíče dle objednávky. Distributor má k dispozici aktuální verzi instalačního souboru, kterou může okamžitě poskytnout jak na CD tak ke stažení ze svých stránek nebo ze stránek výrobce. Na základě konkrétní objednávky s uvedením iniciál koncového zákazníka zasíláme mailem dle propozic aktivační klíč. Po zadání aktivačního klíče se zákazníkovi uvolňuje plná licence všech zakoupených modulů.
Krabicový prodej je standardní dodávka krabice včetně instalačního CD, aktivačního klíče a manuálů dle objednávky zákazníka. Cena je pak složena z vybraných modulů, instalačního CD a manuálu.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ekonom - Podvojné účetnictví, fakturace
Diskuze k produktu: ekonom-podvojne-ucetnictvi-fakturace není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.