vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

El. zubní kartáček Oral-B Pro 4000

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2199 Kč s DPH

1817 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: ORAL B
Váha: 0,51
El. zubní kartáček Oral-B Pro 4000
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zubní kartáček Oral-B PRO 4000, inspirován nástroji zubních lékařů, byl pečlivě navržen tak, abyste vám i vaší rodině poskytoval jedinečný zážitek z čistění zubů, které je zároveň účinné a bezpečné. Zubní kartáček jemně čistí v oblastech, kde se mohou hromadit bakterie zubního plaku – pro čisté a silné zuby a zdravé dásně. Poskytuje účinné odstranění zubního plaku i v těžko dostupných místech a je šetrný k zubům a dásním. Elektrický zubní kartáček PRO 4000 používá pro účinné odstranění zubního plaku stejné 3D pulzační a rotační pohyby jako ostatní modely řady. Vodotěsná rukojeť je bezpečná a je určená k používání v koupelně. Zapojte nabíjecí jednotku do zásuvky elektrického proudu a rukojeť zubního kartáčku postavte na nabíjecí jednotku. Jedinečná kulatá kartáčková hlava jemně pulzuje, čímž narušuje zubní plak a rotačním pohybem jej pak odstraňuje. Odstraní až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Zlepšuje také zdraví dásní tím, že pomáhá předcházet problémům s dásněmi.

Obsah balení:
- Zubní kartáček Oral-B
- Nabíjecí stojánek s úložným prostorem pro 4 koncovky
- 1 koncovka Cross Action – pro každodenní čištění
- 1 koncovka Sensitive – pro velmi citlivé dásně
- 1 koncovka 3D White – pro přirozené bělení zubů

Hlavní vlastnosti výrobku:
- Čisticí pohyb 3D (pulzuje, osciluje a rotuje) odstraní až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.
- Šetrně naruší a odstraní zubní plak
- Je šetrný k zubům a dásním
- Elektrický zubní kartáček s 3 náhradními koncovkami v balení pro různé druhy čištění

Druhy čištění:
Cross Action – pro každodenní čištění
Sensitive – pro velmi citlivé zuby i dásně
Whitening – s koncovkou 3D White pro přirozeně bílé zuby

Dodatečné vlastnosti :
- 8 800 oscilačně rotačních pohybů/minutu
- 40 000 pulzací/minutu
- NiMH baterie


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k El. zubní kartáček Oral-B Pro 4000
Diskuze k produktu: el-zubni-kartacek-oralb-pro-4000 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.