vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,6m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
414 Kč s DPH

342 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 12031
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,6m



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,6m
Diskuze k produktu: elecom-ipad-neoprene-sleeve-aqua není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.