vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Electric Master II v128 x š171-DO,matný povrch,4:3

Kalkulačka splátek CETELEM
12968 Kč s DPH

10717 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CTSII-M084-IR
Výrobce: DA-LITE
Záruka: 24 měsíců
Electric Master II v128 x š171-DO,matný povrch,4:3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Model předního světově známého výrobce prezentačních produktů: DA-LITE.- ideální elektrické plátno je opatřeno patentovaným motorem pro nehlučný provoz. Vkusný, bílý, texturovaný tubus je možno opatřit různými povrchovými úpravami. Všechna Da-Lite elektrická plátna jsou standardně dodávána s černými okraji a přednastavenými limity automatického zastavování a vyjíždění plátna v požadované úrovni. Matte White - nejvšestrannější povrch - č.1 v aplikacích, kde je možné použít zatemnění. Barevné podání obrazu je velmi kvalitní i dokonce ve velmi širokém pozorovacím úhlu. Čistitelné, ohnivzdorné, voděodolné, pozorovací úhel 50°, zisk "1,1".
Dálkové ovládání v balení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Electric Master II v128 x š171-DO,matný povrch,4:3
Diskuze k produktu: electric-master-ii-v128-x-s171domatny-povrch43 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.